Dla Wydawnictw

Tap2C daje olbrzymie możliwości zwiększenia czytelnictwa i podniesienia atrakcyjności materiałów redakcyjnych! Dzięki Tap2C zdjęcia na każdej stronie Twojego magazynu mogą zyskać ruchomy obraz, dźwięk, a także możliwość dzielenia się nimi w mediach społecznościowych. Pojedyncze zdjęcie może zamienić się w bogatą galerię, ilustracja - w film, a dowolny obraz na stronie może otworzyć fascynujący, multimedialny świat cyfrowego kontentu.

Skontaktuj się z nami aby w pełni wykorzystać możliwości Tap2C w Twoim wydawnictwie!

Materiały do pobrania

Dla Producentów

Dzięki Tap2C zyskujesz nowy, atrakcyjny kanał do działań marketingowych i reklamowania swoich produktów. Tap2C możesz wykorzystać w dowolny sposób: reklama drukowana w jeden moment może zmienić się w Twoją reklamę wideo, poradnik, lub indywidualny kod zniżkowy - to Ty decydujesz, co pokaże się na ekranie urządzenia z Tap2C. Nie musisz się ograniczać do opakowania produktu - Tap2C umieścisz wszędzie, gdzie można nadrukować logo i znacznik.

Wyobraź sobie półkę sklepową, na której obok produktu Twójk klient znajdzie symbol Tap2C, a tym samym rozwinięcie informacji o produkcie, sposobie wykorzystania czy rozbudowany materiał promocyjny do dzielenia się w mediach społecznościowych. Znacznik Tap2C możesz umieścić również na etykiecie, opakowaniu, bezpośrednio na produkcie lub na dowolnym materiale POS!

Skontaktuj się z nami aby wykorzystać w pełni
możliwości Tap2C na swoich produktach!

Dla Dystrybutorów

Masz biznes i chcesz zaproponować swoim Klientom nowatorskie rozwiązania? A może oczami wyobraźni widzisz już Tap2C w miejscach i na produktach, które znasz? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakie możliwości płyną ze współpracy z Tap2C.

Skontaktuj się z nami aby wykorzystać w pełni
możliwości Tap2C w Twoim biznesie!

Dla Ciebie

Dzięki możliwości nadrukowania znaczników na dowolnej powierzchni, Tap2C daje nieograniczone możliwości! Już dziś akcje promocyjne z wykorzystaniem plakatów, ulotek, a nawet koszulek mogą zyskać na dodatkowej wartości dzięki światowi Tap2C.

Granicą jest tylko Twoja wyobraźnia. Skontaktuj się z nami, aby w wyjątkowy i indywidualny sposób wykorzystać świat Tap2C!

Nowoczesna technologia na wyciągnięcie ręki, dostępna w postaci bezpłatnej aplikacji na smartfony
z systemem Android i iOS.

Kontakt z nami!

Tap2C Sp. z o.o.

ul. Łady 14a
71-605 Szczecin
POLSKA

NIP 599 316 39 73
KRS 434553
email: support@tap2c.com