Dla M-commerce

Sprzedawaj z Tap2c dzięki m-commerce! Już teraz użytkownicy aplikacji Tap2C mogą kupować Twoje produkty polecane w czasopismach. Dzięki usłudze m-commerce proces zakupowy jest znacznie łatwiejszy! Aplikacja Tap2C pozwala na skanowanie wybranych reklam i zdjęć produktów, które bezpośrednio przenoszą na stronę zakupową. Dzięki temu użytkownicy aplikacji bardzo łatwo znajdą Twój produkt i będą mogli go kupić przy pomocy telefonu! Zobacz film i dowiedz się jak działa m-commerce z Tap2C!

Skontaktuj się z nami, aby w wyjątkowy i innowacyjny sposób sprzedawać produkty z Tap2C!

Ad Tap

Dzięki Tap2C zyskujesz nowy, atrakcyjny kanał do reklamowania swoich produktów! Twoje treści reklamowe mogą być wyświetlane każdemu, kto aplikacją Tap2C zeskanuje wybrany produkt, książkę, magazyn czy katalog. Po zeskanowaniu konkretnego tapa na ekranie telefonu użytkownicy zobaczą Twoją reklamę! Już teraz Twój film, grafika reklamowa, czy adres Twojej strony internetowej może dotrzeć do użytkowników naszej aplikacji! Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakie możliwości daje reklama w aplikacji Tap2C!

Zobacz film i dowiedz się jak działa Add Tap!

Małgorzata Babut

Kontakt telefoniczny:
+48 502 430 811

e-mail: malgorzata.babut@tap2c.com

Dla Ciebie

Dzięki możliwości nadrukowania znaczników na dowolnej powierzchni, Tap2C daje nieograniczone możliwości!

Nowoczesna technologia na wyciągnięcie ręki, dostępna w postaci bezpłatnej aplikacji na smartfony z systemem Android i iOS.

Kontakt z nami!

Tap2C Sp. z o.o.

ul. Łady 14a
71-605 Szczecin
POLSKA

NIP 599 316 39 73
KRS 434553
email: support@tap2c.com