Tap2C ożywia tatuaże Piccolo

Tap2C ożywia tatuaże Piccolo

Tatuaże, które po zeskanowaniu aplikacją mobilną Tap2C zmieniają się w trójwymiarowe, poruszające się kreskówkowe postaci – to nowość załączana do popularnego szampana bezalkoholowego dla dzieci.

Szampan Piccolo z załączonymi tatuażami 3D będzie dostępny na sklepowych półkach na przełomie kwietnia i maja. Przy zakupie każdej butelki nabywca otrzyma pakiet 5 różnych tatuaży przedstawiających latającego chłopca, krokodyla podrzucającego truskawkę, figlującą małpkę, sympatycznego węża z truskawką oraz latającą papugę. By tatuaż z kreskówkową postacią ożył potrzeba mieć zainstalowaną na telefonie aplikację Tap2C. Dzięki niej zeskanowany obraz, zmienia się na ekranie smartfona w trójwymiarową postać, która nie tylko rusza się, ale też mówi, skrzeczy czy syczy. To nowy wymiar interaktywny, który zmienia rzeczywistość postrzeganą przez dzieci w fascynujący świat, a dla producenta Piccolo – firmy Ambra S.A. jest to jeszcze bardziej atrakcyjny sposób by trafić z ofertą do małych konsumentów truskawkowego czy brzoskwiniowego szampana.

Technologia generowania i wyświetlania obiektów 3D, znaną dotąd głównie z gier komputerowych, zapewniającą wysoką, wręcz realistyczną jakość odwzorowania kształtu bryły i faktury materiału, jest kolejną funkcjonalnością interaktywną dodaną do istniejącej aplikacji Tap2C dla urządzeń mobilnych. Możliwości wykorzystania konfiguratora 3D jest wiele. Przykładowo, funkcjonalność Tap2C może ożywić bohaterów każdego produktu skierowanego do dzieci. Jest to także dobrze działający na wyobraźnię klienta łatwy i szybki sposób na zaprezentowanie takich produktów, jak meble, sprzęty czy ubrania.

– Już po pierwszych rozmowach z producentami widzimy jak ogromnym zainteresowaniem cieszy się ta funkcjonalność. Mamy również bardzo pozytywny odbiór tej innowacji ze strony użytkowników testowych. Dla dzieci to będzie fantastyczna zabawa – mówi Rafał Matuszak, prezes Tap2C.

Tap2C z wykorzystaniem nowej funkcjonalności może zaprezentować w 3D każdy produkt, niezależnie od rozmiaru, kształtu czy materiału, z którego został wykonany. Do doskonałe narzędzie dla firm do wspierające promocję nawet najbardziej skomplikowanego produktu, pozwalające przedstawić go z najkorzystniejszej strony, a do tego w przyjazny i prosty sposób, na odległość lub bezpośrednio u klienta we wszystkich wariantach personalizacji produktu. Dodatkową zaletą aplikacji Tap2C jest możliwość aktualizowania na bieżąco prezentowanych obiektów, dzięki czemu można zarówno modyfikować ofertę, uzupełniać ją o nowe elementy, a nawet całkowicie zmienić.

Zapraszamy firmy do współpracy!

Tap2C

support@tap2c.com
No Comments

Post a Comment